Dzięki dokładnemu obmiarowi i wywiadowi z Tobą, powstaje pierwszy zarys kominka.
PIERWSZY KROK
Zwracamy uwagę na wszystkie szczegóły, zapewniając Tobie możliwość wielokrotnej korekty projektu kominka.
KAŻDY DETAL JEST WAŻNY
Zawsze bezpłatnie otrzymasz od nas projekt 3D kominka. Będziesz mógł spojrzeć na niego w swoim wnętrzu, z odpowiednimi kolorami i wymiarami.
KOMINEK W 3D
Każdy kominek tworzymy indywidualnie z wielkim zaangażowaniem. Cierpliwie korygujemy projekty i wizualizacje tak, by spełniły się Twoje marzenia o pięknym kominku.
CIERPLIWIE I Z PASJĄ

NASZE REALIZACJE

A 01

Kominek w stylu nowoczesnym, wykonany z beżowego marmuru Deino Reale z pięknymi przeżyleniami. Wokoło wkładu kominkowego zastosowano czarny granit Absolut Black. Serce kominka to znakomity wkład kominkowy niemieckiej firmy Spartherm - model Varia Bh-4S. Drzwi wkładu unoszą się do góry, natomiast uchylają się do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem

A 02

Nowoczesny kominek z pionową płytą marmurową Deino Reale. Zastosowano ozdobny element ze stali chromoniklowej w kształcie fali. Wkład kominkowy żeliwny francuskiej firmy Fonte Flamme Clairflam, otwierany na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 03

Kominek portalowy wykonany z jasnego marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy otwierany na bok Spartherm Varia 1V51-4S. Fasada wkładu kominkowego z wykończeniem Linear, czyli z bardzo wąską ramką stalową. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 04

Kominek w bardzo nowoczesnym design. Zabudowa kominkowa wykonana z miodowego trawertynu Amarillo oraz czarnego granitu Absolut Black. Ponadto tuż za płytą trawertynu zainstalowana jest pionowa tafla szkła hartowanego. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym Makroterm (otwierany na bok). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 05

Kominek portalowy wykonany z marmuru Rosa Alicante. Wkład kominkowy Spartherm Varia 1V51 z drzwiami otwieranymi na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem

A 06

Kominek kaflowy z wkładem kominkowym z szybą pryzmatyczną, otwierany na bok - Spartherm Speedy K57. Zastosowano kafle niemieckiej kaflarni KAUFMANN (kolor: Achat). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 07

Kominek z stylu nowoczesnym. Zabudowa kominkowa oraz posadzki wokoło kominka wykonana została z czarnego granitu Absolut Black. Wkład kominkowy niemieckiej firmy Spartherm Varia 2Rh51-4S. Szyba wkładu kominkowego jest w w kształcie litery "L", podnosi się do góry i otwiera na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 08

Kominek w kształcie bryły półokrągłej. Zabudowa kominkowa wykonana z granitu Multicolor Red. Wkład kominkowy z pionową wizją ognia Spartherm Arte BRh. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się na bok i do góry. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 09

Kominek narożnikowy z wkładem kominkowym otwieranymi na bok austriackiej firmy Austroflamm ECK K 55/55/57. Zabudowa kominkowa oraz posadzka wokoło kominka wykonana z pięknie przeżylonego marmuru Forest Green. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 10

Kominek w stylu nowoczesnym, wykonany z beżowego marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy produkcji polskiej z drzwiami otwieranymi na bok - Arysto A10 P 51 DJ. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 11

Kominek rustykalny w kształcie pryzmatycznym. Zabudowa kominkowa z płyt marmurowych i łupków Sławniowice. Posadzka wokoło wkładu kominkowego z granitu Madura Gold. Zastosowano żeliwny wkład kominkowy BEF DIN. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 12

Kominek nowoczesny w rozległej aranżacji z bezpecznie ulokowanym telewizorem. Zastosowano antykowany, matowy, czarny granit Absolut Black oraz polski wkład kominkowy z panoramiczną wizją ognia, z drzwiami podnoszonymi do góry i otwieranymi na bok - Arysto A10 (98x60)H. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 13

Kominek wykonany z beżowego, żywicowanego trawertynu Romano. Wkład kominkowy z szybą prostą, otwierany na bok - Spartherm Ambiente Bravo. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 14

Kominek kaflowy z przypieckiem. Zastosowano dymowe kanały szamotowe austriackiej firmy RATH oraz płyty szamotowe RATH. W konsekwencji przez wiele godzin po wypaleniu się drewna, zarówno ścianki jak i ława, postają ciepłe. Tego typu kominki nazywa się kominkami akumulacyjnymi lub ciepłymi kominkami. Wkład kominkowy niemieckiej firmy LEDA Magma N 67/51, który przystosowany jest do masy akumulacyjnej. Zastosowano kafle niemieckiej firmy RUKA, w kolorze 401. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 15

Kominek nowoczesny w przepięknie zaaranżowanym wnętrzu. Zabudowa kominkowa wykonana z białego marmuru Bianco Nueve oraz czarnego granitu matowego (antykowany) Absolut Black. Wkład kominkowy z panoramiczną wizją ognia niemieckiej firmy Spartherm Varia B120h-4S. Drzwi wkładu otwierają się do góry i do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 16

Kominek półokrągły z niemieckim wkładem kominkowym Spartherm Speedy MDRh. Wkład kominkowy posiada szybę półokrągłą 180 stopni, otwieraną zarówno do góry, jak i na bok. Elementy kamienne wykonane zostały z beżowego marmuru Deino Reale. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 17

Kominek wykonany z czerwonego trawertynu żywicowanego Persian Red oraz czarnego granitu Absolut Black. Zastosowano wkład kominkowy z szybą boczną - Spartherm Varia 2Lh51-4S. Drzwi wkładu otwierają się na bok i do góry. Fasada wkładu posiada wykończenie Linear (4S), czyli bardzo cienką ramkę stalową (nowoczesny design). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 19

Ciekawy kominek, którego zabudowa wykonana została z beżowego marmuru Deino Reale oraz czarnego granitu Absolut Black. Wkład kominkowy z boczną wizją ognia, zaokrąglony - Spartherm Varia 2RRh51. Drzwi wkładu otwierają się do góry i na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 20

Zabudowa kominkowa obłożona ozdobnymi płytkami z wkomponowanym elementem drewnianym oraz jasnymi cegłami. Zastosowany został wkład kominkowy z szybą otwieraną do góry Spartherm Ambiente Bravo h. Oczywiście szyba otwiera się do mycia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 21

Zabudowa kominkowa z pionową płytą z onyksu Arco Irys. Zastosowany wkład kominkowy to jeden z prostych wkładów żeliwnych produkcji francuskiej. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 22

Kominek kaflowy z wkładem kominkowym z płaszczem wodnym Lechma (szyba prosta). Charakterystyczne są kafle ażurowe, które zapewniają prawidłową konwekcję powietrza. Producentem kafli jest firma KARAT (kolor biały 01B). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 23

Kominek kaflowy z niemieckich kafli Kaufmann (kolor Achat). Uwagę mogą przyciągnąć kratki kaflowe (ażurowe), które zapewniają prawidłową konwekcję powietrza. Zastosowany został panoramiczny wkład z szybą boczną lewą - Spartherm Varia 2L-100h-4S. Drzwi wkładu podnoszą się do góry i otwierają do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 25

Prosta zabudowa kominkowa z ramką z czarnego granitu Absolut Black. Zastosowany wkład kominkowy to Spartherm Varia FDh51-4S. Jest to palenisko z dwoma szybami vis a vis, jedna szyba otwiera się na bok a druga do góry. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 26

Zabudowa kominkowa w dolnej części wykonana jest z czarnego granitu Absolut Black, natomiast jej górna część (okap) obłożona jest bardzo ciekawymi płytkami ceramicznymi. Wyjątkowy jest także wkład kominkowy, którego fasada jest w kształcie litery "C" i w całości otwiera się do góry a także do czyszczenia. Przednia część szyby ma szerokość aż 100cm. Zastosowany wkład to Spartherm Varia 3RL-100h-4S. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 27

Niezwykle ciekawy kominek. Zastosowano wkład kominkowy vis a vis, czyli z dwoma szybami. Wkład znajduje się na pograniczu sypialni a łazienki. W konsekwencji, ogień widoczny jest zarówno podczas kąpieli, jak i z łóżka. Od strony sypialni, szyba wkładu kominkowego otwiera się na bok, wokoło fasady wkłady wykonano jedynie wąską chromoniklową ramkę. Od strony łazienki, szyba wkładu otwiera się do góry, a zabudowa kominkowa wyłożona jest białymi płytkami ceramicznymi. Warto także zwrócić uwagę na bardzo wysokie posadowienie wkładu kominkowego. Zastosowany wkład to niemiecki Spartherm Varia FDh51-4S. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 28

Kominek kaflowy z niemieckich kafli Kaufmann (kolor Achat). Uwagę mogą przyciągnąć kratki kaflowe (ażurowe), które zapewniają prawidłową konwekcję powietrza. Zastosowany został panoramiczny wkład z szybą boczną lewą - Spartherm Varia 2L-100h-4S. Drzwi wkładu podnoszą się do góry i otwierają do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 29

Kominek z żeliwnym wkładem kominkowym Jotul, produkcji norweskiej. Zabudowa kominkowa z marmuru Deino Reale. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 30

Zabudowa kominkowa wykonana w całości z marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy to polski Arysto A10 (98x60)h. Szyba wkładu otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 31

Nowoczesny kominek z pionową wizją ognia. Zastosowano niemiecki wkład kominkowy Spartherm Arte 1Vh-4S VAG (szyba otwiera się do góry, fasada wykończona jest w chromoniklu). Zabudowę kominkową wieńczy czarny granit ze srebrnymi cętkami Galaxy Black. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 32

Kominek w stylu nowoczesnym z ciekawym marmurem White Vien. Wkład kominkowy otwierany na bok Arysto A10 (75x45) lekko podkreśla układ poziomy całego kominka. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 33

Zabudowa kominkowa wykonana jest w całości z granitu Multicolor Red. Wkład kominkowy to niemiecki Spartherm Arte U-70h-4S. Szyba wkładu jest w kształcie litery "U" i otwiera się w całości do góry. Konstrukcja wkładu zapewnia jego łatwe czyszczenie. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 34

Oryginalny kominek, który może świetnie wypełnić zarówno wnętrze rustykalne, jak i nowoczesne. Zabudowa kominkowa zawiera elementy drewniane, kamienne - z czarnego granitu Absolut Black oraz płytki ozdobne. Na uwagę zasługuje przepiękny wkład kominkowy z ogromnym przeszkleniem - Spartherm Arte U-90h-4S. Szyba wkładu kominkowego jest w kształcie litery "U" i w całości podnosi się do góry. Oczywiście fasada wkładu dostosowana jest do łatwego czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 35

Portal kominkowy ogromnych rozmiarów, wykonany z marmuru Crema Marfil. Zastosowano wkład kominkowy KFD LINEA DFV 1190. Wnętrze domu jest bardzo przestrzenne i obszerne, więc w konsekwencji kominek wydaje się niewielki. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 36

Kominek w stylu nowoczesnym z onyksem Leopard, który dodatkowo został podświetlony od tyłu. Zastosowany wkład kominkowy z szybą podnoszoną do góry, to polski Arysto A10 75x45 h. Oczywiście szyba wkładu otwiera się do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 37

Zabudowa kominkowa o nieregularnych kształtach, wykonana z grubych elementów z polskiego piaskowca. Przed paleniskiem występuje jedynie niewielki element z marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy z pionową wizją ognia niemieckiej firmy Spartherm Arte 1Vh. Drzwi wkładu otwierają się do góry oraz na bok do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem

A 38

Ta bardzo oryginalna zabudowa kominkowa wykonana jest z elementów drewnianych, które nie pracują pod wpływem zmian temperatury. Pasy drewna poprzekładane są wąskimi listewkani z blachy chromoniklowej. Obszar wokoło fasady wkładu kominkowego wypełnia jasny marmur Crema Marfil. Zastosowany jest jeden z najlepszych aktualnie wkładów z płaszczem wodnym - Spartherm Varia 1V51-H2O-XXL-4S. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 39

Kominek z pionową wizją ognia. Ramka wokoło wkładu kominkowego wykonana została z beżowego marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy otwiera się na bok - Arysto A10 (50x80). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 40

Kominek zainstalowany w dużej restauracji. Zastosowany został wkład kominkowy z szybą w kształcie litery "C", która w całości otwiera się do góry. Model wkładu to Spartherm Arte 3RL-100h-4S. Zabudowa kominkowa jest bardzo rozbudowana i oddaje charakter miejsca. Zastosowane zostały następujące materiały: beżowy marmur Deino Reale z pięknym użyleniem, brązowy żywicowany trawertyn Nocce oraz elementy drewniane. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 41

Zabudowa kominkowa wykonana została z ciemnego granitu Cosmic Black oraz jasnego marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy to Arysto A10 P 51 DJH (szyba w kształcie litery "L" otwierana do góry i na bok). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 42

Kominek w stylu nowoczesnym, ukośnie ustawiony w stosunku do salonu. Na zabudowie kominkowej zastosowano żywicowany trawertyn Romano. Wkład kominkowy Spartherm Mini 2LR50-4S otwiera się na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 43

Przepiękny nowoczesny kominek, w którym główną rolę grają dwa kamienie - bezowy marmur Deino Reale oraz czarny, satynowany Absolut Black. Zastosowany wkład kominkowy to Spartherm Varia 2Rh57-4S. Fasada wkładu podnosi się do góry oraz otwiera do czyszczenia. Wkład ma wysokość szyby 57cm, a nie jak najczęsciej w standardzie 51cm. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 44

Kominek, który zdominowany jest przez przepiękny trawertyn Nocce, którego rysunek podkreśla wyraźnie horyzontalną linię całego kominka. Zastosowany wkład kominkowy to niemiecki Spartherm Varia B-120h-3S. Fasada wkładu, otwiera się do góry oraz do czyszczenia, ale co najważniejsze ma szerokość aż 120cm. Drzwi wkładu są bezramowe w wariancie 3S, czyli dolna krawędź szyby nie posiada żadnej ramki ani nawet nadruku, co może imitować otwarte palenisko. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 45

Kominek wykonany z beżowego, żywicowanego trawertynu Romano. Wkład kominkowy z szybą prostą, otwierany na bok - Spartherm Ambiente Bravo. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 47

Zabudowa kominkowa wykonana z ciemno brązowego granitu Imperial Coffee. Wkład kominkowy z szybą boczną lewą, otwierany na bok - Arysto A10 L 51 DJ. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

A 48

Mocno rzeźbiony portal kominkowy wraz z posadzką kamienną wykonany z jasnego marmuru Crema Marfil. Na uwagę zasługuje wkład kominkowy z szybą otwieraną do góry Spartherm Varia Sh (GT) E (gold glanzend). Wkład ten znakomicie jest dostosowany do portali kominkowych, a wykończenie fasady w zlocie podkreśla klasyczny charakter całego kominka i wnętrza salonu. Oczywiście szyba wkładu otwiera się niezależnie do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

B 01

Kominek w stylu nowoczesnym z wkładem kominkowym z panoramiczną wizją ognia - Spartherm Varia 2Rh100-4S. Fasada wkładu kominkowego jest w kształcie litery "L", otwiera się na bok i do góry. Wokoło wkładu kominkowego zastosowano czarny granit Absolut Black, co powoduje, iż obszar koło kominka jest łatwy w utrzymaniu czystości. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

B 02

Ciekawy kominek o zaokrąglonym kształcie, z półeczkami z boku. Zastosowane kamienie na zabudowie kominkowej, to beżowy marmur Deino Reale oraz ciemny granit Antique Brown. Wkład kominkowy z płaszczem wodnym, z szybą półokrągłą podnoszoną do góry to Edilkamin Acquatondo Sfera. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 01

Kominek w stylu nowoczesnym, w którym zastosowano wkład kominkowy Spartherm Mini R1V oraz kamień na ramkę - granit Shivakasi. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 02

Kominek w stylu nowoczesnym z ławą z granitu w kolorze czarnym Absolut Black. Wkład kominkowy to Spartherm Varia 2L-100h-4S. Wielka szyba w kształcie litery "L" otwiera się do góry oraz na bok do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 03

Przepiękny, okazały kominek wykonany z czarnego, polerowanego granitu Absolut Black oraz surowego, jasnego trawertynu Striatto. Trawertyn występuje w jasnych, szaro-kremowych odcieniach. Całość wygląda fantastycznie. Zastosowano wkład kominkowy z szybą o szerokości 100cm, podnoszoną do góry firmy Arysto. Szyba otwiera się oczywiście na bok do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 04

Kominek oparty na fasadzie w żywicowanego trawertynu Romano w kolorze beżowym. Zastosowano wkład kominkowy Spartherm Varia Sh-4S. Szyba wkładu otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 05

Kominek w stylistyce nowoczesnej, w którym zastosowano czarny granit Galaxy. Charakterystyczną cechą tego granitu są srebrne centki. Zastosowano wkład kominkowy z szybą w kształcie litery "L" - Austroflamm S 55/55/51. Szyba podnosi się do góry oraz na bok do czyszczenia. Wkład posiada bardzo nowoczesny design. Warto zwrócić uwagę na elementy kamienne na ścianach w pokoju, które wykonane są z marmuru Forest Green. Patrząc na ten marmur, można mieć wrażenie, iż patrzy się na las. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 06

Kominek z wkładem kominkowym Austroflamm 3S 71/51. Szyba w kształcie litery "C" podnosi się do góry oraz do czyszczenia. Elementy kamienne wykonane są z granitu Antique Brown, w kolorze ciemnobrązowym. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 07

Kominek portalowy wykonany z beżowego marmuru Crema Marfil. Zastosowano wkład kominkowy z dużym przeszkleniem Austroflamm S 97/74. Szyba otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 08

Kominek w stylu nowoczesnym. Zastosowano jednolity kolorystycznie w kolorze brązowym - marmur Natural Brown. Wkład kominkowy z szybą w kształcie litery "U" to Spartherm Arte U70h-4S. Szyba otwiera się do góry oraz do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 09

Bardzo prosty kominek, ale obudowany bardzo nowoczesnym i jeszcze rzadkim materiałem tzw. spiekiem. Klient wybrał jasny spiek Filo Argento. W tym konkretnie kominku zastosowano świetny, niemiecki wkład kominkowy Spartherm Varia Bh-4S. Szyba wkładu otwiera się do góry, a także uchyla się do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 10

Kominek dwustronny z wkładem kominkowym vis a vis. Od strony salonu zamontowano bogato rzeźbiony portal z tzw. skośnymi nogami. Cały portal wykonano z jasnego, kremowego marmuru Crema Marfil. Tylną zabudowę, od strony przedpokoju, stanowi pionowa płyta także z marmuru Crema Marfil. Wkład kominkowy to Spartherm Varia FDh57-4S. Szyba od strony przedpokoju otwiera się do góry, natomiast w salonie - na bok. Można założyć, iż najczęstszą stroną załadunku drewna będzie przedpokój. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 11

Kominek portalowy wykonany wraz z posadzką przed kominkiem z czarnego, polerowanego granitu Absolut Black. Zastosowano wkład kominkowy, otwierany na bok, Spartherm Varia 1V51-4S (cała fasada z drzwiami jest w kolorze złotym). Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 12

Kominek kaflowy wykonany z gładkich kafli firmy Karat (kolor 401). Kominek posiada po prawej stronie tzw. przypiecek z ciepłym siedziskiem. Pod kaflami w obszarze siedziska po prawej stronie kryją się kanały szamotowe austriackiej firmy Rath. W konsekwencji, zabudowa kominkowa pozostaje ciepła nawet 12 godzin po wygaśnięciu ognia w palenisku. Zastosowano piecokominek niemieckiego producenta z Bawarii - Brunner HKD 4.1. Całym systemem zarządza sterownik z elektronicznie regulowaną przepustnicą dopływu powietrza. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 13

Kominek portalowy, wykonany z jasnego, kremowego marmuru Crema Marfil, podobnie jak posadzka z kamienia przed kominkiem. Zastosowano wkład kominkowy Spartherm Varia Sh-4S. Drzwi wkładu kominkowego otwierają się do góry i do czyszczenia. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 14

Kominek wykonany z beżowego, mocno użylonego, marmuru Deino Reale. Wkład kominkowy to Arysto A10 91/51H. Drzwi wkładu podnoszą się do góry oraz otwierają na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 15

Kominek kaflowy o wysokości ponad 5 metrów, zbudowany w pałacu pod Bydgoszczą. Zastosowano kafle białostockiej kaflarni KAR (brąz transparentny 04 i ecru połysk 02). Kominek wykonany jest w technologii hypocaustum, czyli bez żadnych kratek konwekcyjnych. Cała instalacja oparta jest o znakomity niemiecki piecokominek z płaszczem wodnym LEDA DIAMANT H300W, który ogrzewa zarówno zasobnik z wodą użytkową, jak i grzejniki c.o.. Ponadto wokoło piecokominka zbudowano kanały dymowe, szamotowe RATH, w konsekwencji dym z kominka, przechodząc przez te kanały, powoduje, iż kafle są ciepłe nawet kilkanaście godzin po wygaśnięciu ognia w palenisku. W celu łatwego rozpalania zainstalowano tzw. klapę Moritza, czyli w momencie rozpalania, dym pokonuje bardzo krotką drogę do komina. Całym systemem zawiaduje sterownik polskiej firmy Tatarek. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

C 16

Kominek wykonany z czarnego granitu Absolut Black. Zastosowano wkład kominkowy Spartherm Ambiente Bravo H, w którym szyba podnosi się do góry i otwiera na bok. Każdy kominek jest indywidualnie projektowany, zgodnie z Państwa potrzebami i budżetem. Możliwe są dowolne zmiany wyglądu oraz wymiarów zabudowy kominkowej, kolorów kamieni (kafli), a także dobór innego wkładu kominkowego. Prosimy o podawanie miejscowości oraz kominka, który się Państwu spodobał - prześlemy ofertę na kompleksowo wykonany kominek z fachowym montażem.

 

NASZE POMYSŁY

A 02 - 1

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 02 - 2

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 02 - 3

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 02 - 4

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 04 - 1

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 04 - 2

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 04 - 3

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 04 - 4

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 21 - 1

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 21 - 2

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 21 - 3

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 21 - 4

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 29 - 1

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 29 - 2

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 29 - 3

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 29 - 4

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 32 - 1

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 32 - 2

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 32 - 3

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

A 32 - 4

Jest to kominek  w stylu nowoczesnym.

C 16 - 1

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

C 16 - 2

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

C 16 - 3

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

C 16 - 4

Jest to kominek w stylu nowoczesnym.

A 01 - 1

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 01 - 2

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 01 - 3

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 01 - 4

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 12 - 1

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 12 - 2

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 12 - 3

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 12 - 4

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 15 - 1

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 15 - 2

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 15 - 3

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 15 - 4

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 30 - 1

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 30 - 2

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 30 - 3

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 30 - 4

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 44 - 1

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 44 - 2

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 44 - 3

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 44 - 4

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

C 03 - 1

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

C 03 - 2

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

C 03 - 3

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

C 03 - 4

Jest to kominek z dużym przeszkleniem, dla wszystkich tych, którzy pragną podziwiać bardzo szeroką wizję ognia.

A 07 - 1

Jest to kominek narożny.

A 07 - 2

Jest to kominek narożny.

A 07 - 3

Jest to kominek narożny.

A 07 - 4

Jest to kominek narożny.

A 09 - 1

Jest to kominek narożny.

A 09 - 2

Jest to kominek narożny.

A 09 - 3

Jest to kominek narożny.

A 09 - 4

Jest to kominek narożny.

A 17 - 1

Jest to kominek narożny.

A 17 - 2

Jest to kominek narożny.

A 17 - 3

Jest to kominek narożny.

A 17 - 4

Jest to kominek narożny.

A 28 - 1

Jest to kominek narożny.

A 28 - 2

Jest to kominek narożny.

A 28 - 3

Jest to kominek narożny.

A 28 - 4

Jest to kominek narożny.

A 41 - 1

Jest to kominek narożny.

A 41 - 2

Jest to kominek narożny.

A 41 - 3

Jest to kominek narożny.

A 41 - 4

Jest to kominek narożny.

A 42 - 1

Jest to kominek narożny.

A 42 - 2

Jest to kominek narożny.

A 42 - 3

Jest to kominek narożny.

A 42 - 4

Jest to kominek narożny.

A 43 - 1

Jest to kominek narożny.

A 43 - 2

Jest to kominek narożny.

A 43 - 3

Jest to kominek narożny.

A 43 - 4

Jest to kominek narożny.

A 47 - 1

Jest to kominek narożny.

A 47 - 2

Jest to kominek narożny.

A 47 - 3

Jest to kominek narożny.

A 47 - 4

Jest to kominek narożny.

B 01 -1

Jest to kominek narożny.

B 01 -2

Jest to kominek narożny.

B 01 -3

Jest to kominek narożny.

B 01 -4

Jest to kominek narożny.

C 05 - 1

Jest to kominek narożny.

C 05 - 2

Jest to kominek narożny.

C 05 - 3

Jest to kominek narożny.

C 05 - 4

Jest to kominek narożny.

A 26 - 1

Jest to kominek trójstronny.

A 26 - 2

Jest to kominek trójstronny.

A 26 - 3

Jest to kominek trójstronny.

A 26 - 4

Jest to kominek trójstronny.

A 40 - 1

Jest to kominek trójstronny.

A 40 - 2

Jest to kominek trójstronny.

A 40 - 3

Jest to kominek trójstronny.

A 40 - 4

Jest to kominek trójstronny.

 C 06 - 1

Jest to kominek trójstronny.

 C 06 - 2

Jest to kominek trójstronny.

C 06 - 3

Jest to kominek trójstronny.

C 06 - 4

Jest to kominek trójstronny.

C 08 - 1

Jest to kominek trójstronny.

C 08 - 2

Jest to kominek trójstronny.

C 08 - 3

Jest to kominek trójstronny.

C 08 - 4

Jest to kominek trójstronny.

1.1

Jest to kominek vis a vis.

1.2

Jest to kominek vis a vis.

2.1

Jest to kominek vis a vis.

2.2

Jest to kominek vis a vis.

3.1

Jest to kominek vis a vis.

3.2

Jest to kominek vis a vis.

A 31 - 1

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 31 - 2

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 31 - 3

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 31 - 4

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 37 - 1

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 37 - 2

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 37 - 3

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 37 - 4

Jest to kominek pionowy,posiada różne rozmiary,najczęściej otwiera się do góry.

A 08- 1

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 08- 2

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 08- 3

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 08- 4

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 16 - 1

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 16 - 2

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 16 - 3

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 16 - 4

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 19 - 1

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 19 - 2

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 19 - 3

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 19 - 4

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

B 02 - 1

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

B 02 - 2

Jest to kominek półokrągły, posiada różne rozmiary,może być otwierany na bok i do góry.

A 03 - 1

Jest to kominek portalowy.

A 03 - 2

Jest to kominek portalowy.

A 03 - 3

Jest to kominek portalowy.

A 03 - 4

Jest to kominek portalowy.

A 05 - 1

Jest to kominek portalowy.

A 05 - 2

Jest to kominek portalowy.

A 05 - 3

Jest to kominek portalowy.

A 05 - 4

Jest to kominek portalowy.

A 35 - 1

Jest to kominek portalowy.

A 35 - 2

Jest to kominek portalowy.

A 35 - 3

Jest to kominek portalowy.

A 35 - 4

Jest to kominek portalowy.

A 48 - 1

Jest to kominek portalowy.

A 48 - 2

Jest to kominek portalowy.

A 48 - 3

Jest to kominek portalowy.

A 48 - 4

Jest to kominek portalowy.

C 07 - 1

Jest to kominek portalowy.

C 07 - 2

Jest to kominek portalowy.

C 07 - 3

Jest to kominek portalowy.

C 07 - 4

Jest to kominek portalowy.

C 11 - 1

Jest to kominek portalowy.

C 11 - 2

Jest to kominek portalowy.

C 11 - 3

Jest to kominek portalowy.

C 11 - 4

Jest to kominek portalowy.

C 13 - 1

Jest to kominek portalowy.

C 13 - 2

Jest to kominek portalowy.

C 13 - 3

Jest to kominek portalowy.

C 13 - 4

Jest to kominek portalowy.

A 11 - 1

Jest to kominek rustykalny.

A 11 - 2

Jest to kominek rustykalny.

A 11 - 3

Jest to kominek rustykalny.

A 11 - 4

Jest to kominek rustykalny.

A 20 - 1

Jest to kominek rustykalny.

A 20 - 2

Jest to kominek rustykalny.

A 20 - 3

Jest to kominek rustykalny.

A 20 - 4

Jest to kominek rustykalny.

A 06 - 1

Jest to kominek kaflowy.

A 06 - 2

Jest to kominek kaflowy.

A 06 - 3

Jest to kominek kaflowy.

A 06 - 4

Jest to kominek kaflowy.

A 22 - 1

Jest to kominek kaflowy.

A 22 - 2

Jest to kominek kaflowy.

A 22 - 3

Jest to kominek kaflowy.

A 22 - 4

Jest to kominek kaflowy.

A 23 - 1

Jest to kominek kaflowy.

A 23 - 2

Jest to kominek kaflowy.

A 23 - 3

Jest to kominek kaflowy.

A 23 - 4

Jest to kominek kaflowy.

A 14 - 1

Jest to kominek akumulacyjny.

A 14 - 2

Jest to kominek akumulacyjny.

A 14 - 3

Jest to kominek akumulacyjny.

A 14 - 4

Jest to kominek akumulacyjny.

C 12 - 1

Jest to kominek akumulacyjny.

C 12 - 2

Jest to kominek akumulacyjny.

C 12 - 3

Jest to kominek akumulacyjny.

C 12 - 4

Jest to kominek akumulacyjny.

A 38 - 1

Jest to kominek wodny.

A 38 - 2

Jest to kominek wodny.

A 38 - 3

Jest to kominek wodny.

A 38 - 4

Jest to kominek wodny.

C 15 - 1

Jest to kominek wodny.

C 15 - 2

Jest to kominek wodny.

C 15 - 3

Jest to kominek wodny.

C 15 - 4

Jest to kominek wodny.

Katalog

Zapoznaj się z naszym katalogiem kominkowym
Pobierz
Click to access the login or register cheese