Umów się na spotkanie na budowie lub ONLINE

Michał Piotrowski

Michał Piotrowski

Dyrektor Pionu Montaży

tel. +48 513 074 534
m.piotrowski@franko.pl
Damian Niezgodzki

Damian Niezgodzki

Doradca techniczno - handlowy (dział montaży)

tel. +48 500 429 691
d.niezgodzki@franko.pl

Krzysztof Appelbaum

Krzysztof Appelbaum

Doradca techniczno - handlowy (dział montaży)

tel. +48 507 103 133
k.appelbaum@franko.pl

Grzegorz Ścisły

Grzegorz Ścisły

Doradca techniczno - handlowy (dział montaży)

tel. +48 519 151 491
g.scisly@franko.pl

Krystian Petrus

Krystian Petrus

Doradca techniczno - handlowy (dział montaży)

tel. +48 504 255 588 k.petrus@franko.pl

Wojciech Zeman

Wojciech Zeman

Doradca techniczno - handlowy (rynek niemiecki, dział montaży)

tel. +49 162 2544669
w.zeman@kaminzentrum.com

Monika Kałusiewicz

Monika Kałusiewicz

Doradca techniczno-handlowy (rynek niemiecki, dział montaży)

tel. +49 173 1942422
m.kalusiewicz@kaminzentrum.com

Joanna Jagiełło

Joanna Jagiełło

Specjalista ds. handlu (dział montaży)

tel. +48 515 140 144 j.jagiello@centrumkomina.pl

Krzysztof Barański

Krzysztof Barański

Dyrektor Działu Handlowego

tel. +48 512 120 146
k.baranski@franko.pl
Michał Pasek

Michał Pasek

Kierownik e-commerce

tel. +48 512 098 009
m.pasek@franko.pl
Paweł Biskup

Paweł Biskup

Doradca Działu Handlowego

tel. +48 501 969 996
p.biskup@franko.pl
Paweł Błaszczak

Paweł Błaszczak

Specjalista ds. handlu (rynek niemiecki)

tel. +49 174 741 8023
pawel@kaminzentrum.com

Pomiary i montaż wykonujemy w całej Polsce

CENTRUM KOMINA
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

ul. Osadnicza 35
65-785 Zielona Góra, Polska

tel. 68 323 71 90
tel. 68 322 27 27
tel.kom. 515 140 144
fax 68 323 76 60

godziny otwarcia:

w dni powszednie od 8.00 do 17.00

w soboty od 10.00 do 13.00

Sprzedaż hurtowa i detaliczna kominów:

tel.kom. 512 098 097
tel.kom. 502 423 370